ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Суди Одещини впровадять електронний документообіг

У двох судах Одеської області з вересня буде впроваджений повністю електронний документообіг
Depo.
29 липня 2015 09:15
ФОТО: depo.ua
Суди Одещини впровадять електронний документообіг
Суди Одещини впровадять електронний документообіг

Така система дозволить громадянам отримувати багато документів по електронній пошті, повідомляє Depo.Одеса.

Про це на брифінгу заявив начальник Судової адміністрації України в Одеській області Володимир Куценко. За його словами, обмінюватися документами, формувати і відправляти судові справи в апеляційну інстанцію в електронному вигляді зможуть всі учасники судового процесу. Дана система дозволить громадянам отримувати багато документів по електронній пошті.

Планується, що проект стартує з 1 вересня в Київському районному суді Одеси та Овідіопольському районному суді Одеської області. На першому етапі до роботи з системою допускаються десять спеціально відібраних для цього адвокатів. Документообіг в електронному вигляді буде здійснюватися тільки по окремих виробництвах. Все залежить від кількості документів у матеріалах справи, так як необхідне обладнання, надане для проекту Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), недостатньо потужне, щоб обробляти велику кількість паперів.

"Наступний етап - 2016, коли ми розширимо коло користувачів. Це будуть всі юридичні особи - банки, організації. І третій етап - вже будуть працювати всі громадяни", - сказав Куценко.

Передбачається, що система "електронний суд", знизивши вплив людського фактора, нівелює корупцію в судах і заощадить учасникам процесу їх час і гроші.

Більше новин Одещини читайте на Depo.Одеса.