ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Суддя, що випустив на волю директора "Вікторії", відповість перед Вищою радою правосуддя

У прокуратурі вважають, що суддя Приморського райсуду порушив норми процесуального права під час розгляду клопотань у кримінальному проваджені

Depo.
7 грудня 2017 14:19
ФОТО: depo.ua

Прокуратура Одещини сьогодні, 7 грудня направила до Вищої ради правосуддя скаргу стосовно судді Приморського районного суду Одеси. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу прокуратури регіону.

"У порушення вимог Закону суддею застосовано заставу за результатами розгляду клопотання прокурора про продовження строку тримання під вартою директора дитячого табору "Вікторія"", - йдеться у повідомленні прес-служби.

Зазначимо, що опісля того, як суддя дозволив директорові табору Петросу Саркісяну вийти з-під варти під заставу, прокуратура подала апеляційну скаргу.

Крім того, прокуратура наголошує на умисному істотному порушенні законодавства, що перешкоджає учасникам судового процесу реалізувати процесуальні права та виконати свої обов'язки, а також порушення засад гласності та відкритості судового засідання, що виявилося у проголошенні мотивувальної частини рішення по запобіжному заходу за відсутності учасників процесу тощо.

Прокуратура області ставить питання перед Вищою радою правосуддя про притягнення до дисциплінарної відповідальності судді Приморського районного суду Одеси.

Нагадаємо, директорові дитячого табору "Вікторія", в якому у вересні сталася пожежа, суддя Приморського райсуду дозволив вийти з-під варти під заставу у 128 тисяч гривень.

Пізніше Апеляційний суд скасував рішення суду першої інстанції та постановив взяти підозрюваного під варту.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса