Суд знову не розглянув апеляцію щодо запобіжного заходу для фігуранта "справи 2 травня" Долженкова

Сьогодні, 11 жовтня, Апеляційний суд Одеської області знову відклав розгляд апеляції на утримання під вартою проросійського активіста

Depo.
11 жовтня 2017 18:24
ФОТО: depo.ua

У середу в суд не з'явився прокурор, надіславши повідомлення про хворобу. Крім того, з невідомої причини на слухання не був доставлений і сам підозрюваний, Сергій Долженков. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на "Думську".

Адвокат Долженкова назвала те, що відбувається затягуванням процесу. "Не з'явився прокурор - не єдиний, хто знайомий з матеріалами справи, і хто міг би бути уповноваженим представляти сторону обвинувачення", - заявила вона, додавши, що не знає, чому Долженкова не доставили до суду.

На сьогоднішньому засіданні суд повинен був розглянути долучені до справи відеозапису автопробігу "Одеської дружини" в Миколаїв 28 березня 2014 року.

Розгляд апеляції перенесено на 18 жовтня.

Нагадаємо, 18 вересня Іллічовський суд виправдав Долженкова, проте він відразу був взятий під варту у залі судового засідання. Йому оголосили підозру і вночі Київський суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. В останнє судді повинні були розглянути апеляційну скаргу 6 жовтня, проте засідання перенесли.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса