ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Степанов взяв під особистий контроль оформлення земель військовими

Очільник Одеської ОДА пообіцяв законним шляхом забезпечити недоторканність земель, що належать Міністерству оборони

Depo.
7 грудня 2017 10:41
ФОТО: depo.ua

На території Одеської області активно оформлюють землі Міноборони. Рішення є щодо більшості ділянок, які відносяться до повноважень Одеської обласної державної адміністрації. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу ОДА.

"Зараз відповідні органи надають документи — ми допомагаємо з їх оформленням. Процес займе певний час, але він триватиме під моїм жорстким контролем", - зазначив голова Одеської ОДА Максим Степанов.

У прес-службі нагадали, що 30 жовтня Максим Степанов провів нараду з урегулювання конфлікту, що виник на території аеродрому "Шкільний". Під час засідання було прийнято рішення щодо сприяння оформленню земель оборони на території регіону. До того, військові посилались на документи радянських часів. Голова Одеської ОДА тоді підкреслив: "майно, що належить армії, є недоторканним, а події навколо аеродрому були неприпустимими".

За останні два тижні до Одеської обласної державної адміністрації надійшло 20 заяв щодо формування земельних ділянок. Зараз вони знаходяться на різних стадіях погодження. Розпорядження нададуть можливість квартирно-експлуатаційним органам внести відомості до Державного земельного кадастру. А саме — шляхом розроблення відповідної документації із землеустрою.

Зазначимо, до повноважень Одеської обласної державної адміністрації відноситься прийняття розпоряджень по 45 земельним ділянкам загальною площею майже 36 тисяч гектарів. Водночас, окремо заяви приймають районні державні адміністрації та органи місцевого самоврядування.

Нагадаємо, Міністерство оборони повертає свої землі через суд.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса