Статки одеських голів: Кредити Кондратюка, хазяйновитий Сушков та Корольов на "Волзі"

Декларації доходів одеських чиновників яскраво демонструють людські якості, цінності та ставлення до закону

Фото: pixabay.com

Чотири крупних керівника, голови районних адміністрацій Одеси, абсолютно по-різному підійшли до важливого питання - подання декларацій та внесення до них інформації. Depo.Одеса вирішив розібратися, чим же багаті ставленики мера Труханова. 

В Раду – на "жигулях"

Фото: Facebook/Марат Корольов

 

Найвідоміший з голів адміністрацій Одеси та найбільш медійний керівник Приморської райдаміністрації Марат Корольов виявився найбіднішим серед своїх колег. Згідно з е-декларацією, він є власником садового будиночка у "скромні" 208,5 кв м та земельної ділянки (180 кв м) в Одесі, позаяк квартири власної не має. Автопарк чиновника складається з Toyota Avalon 2011 року випуску, а також двох представників радянсько-російського автопрому: 24-ї "Волги" (1991 р. в.) та "жигулів" ("ВАЗ 2107", 2004 р.в.).

Вочевидь, такий скромний автопарк пояснююється дуже низьким рівнем доходів Корольова – у 2018 році він заробив за основним місцем роботи у кріслі голови Приморської райадміністрації 311 тисяч гривень, ще майже 15 тисяч – за сумісництвом. Його дружина заробила 77,2 тис. грн – це близько 6 433 грн на місяць. Якихось матеріальних цінностей та готівки Корольови не тримають. Напевно, такий стан справ є абсолютно нормальним для чиновника його статусу і вкладається в формулу "жити на одну зарплату". Проте все це абсолютно дисонує с тією кількістю білбордів, які містять зображення та рекламу Корольова з його неприкритими намірами балотуватися до Верховної Ради України у липні нинішнього року. 

Білбордами Корольова завішаний весь Приморський район

 

Фанат Кароліно-Бугазу

Повною протилежністю Корольову є голова Київської райадміністрації Володимир Сушков. Цей бувалий чиновник, який в своєму житті встигнув побувати і за ґратами (перебував у СІЗО), свої чималі статки, навпаки, не приховує. Він та його дружина є щасливими власниками чотирьох квартир в Одесі (83,8; 30,5; 55 та 109,4 кв м), земельної ділянки у Кароліно-Бугазі (140 кв м), у Прибрежному (Білгород-Дністровський район, 600 кв м) та Татарбунарському районі (2500 кв м). Крім того, він будує садовий будиночок у тому ж Кароліно-Бугазі – у 100 "квадратів". 

Фото: Facebook/Володимир Сушков

 

В той же час, ставку на розкішні автівки Сушкови не роблять, віддаючи перевагу надійній техніці від німецької компанії Volkswagen: чоловік їздить на Tuareg 2007 року, а дружина – на Golf 2011 року випуску.

Володимир Сушков також повідомив, що володіє 43% ТОВ "Аквамарин", вартість яких складає 2,3 млн грн. У 2018 році на основному місці роботи він отримав 366 тисяч гривень, в той час як його дружина – лише 27 тисяч (2,25 грн на місяць). У готівці подружня пара тримає 100 тисяч гривень та 2 тисячі доларів. 

Скромний Омельчук

Голова Малиновської районної адміністрації, морський профсоюзний діяч Євген Омельчук на свої посаді намагається у медіа не лізти та себе особливо не рекламує. Проте має непогані статки – можна сказати, на життя чоловікові та його родині вистачає. У декларації значиться великий житловий будинок (281 кв м), маленька квартира (54,5 кв м) та земельна ділянка площею в 391 кв м в Одесі. В автопарку лише одна машина – популярна серед чиновників Toyota Avalon, проте надто стара для керівника такого рівня – 2007 року випуску. 

Фото: Facebook/Євген Омельчук

 

На своєму основному робочому місці Євген Омельчук заробив 299 тисяч гривень, його дружина – 174 тисячі. Вдома "під коміркою" чиновник тримає 18 тисяч доларів готівкою. 

Без авто, але з магазином

Нарешті, найменш досвідчений з усіх голів районів Одеси - очільник Суворівської райадміністрації Сергій Кондратюк задекларував дві квартири в Одесі (101 кв м) та Білгороді-Дністровському (55,2 кв м), а також будівлю магазину в тому ж самому Аккермані (236,8 квм).

Фото: Facebook/Сергій Кондратюк

 

Заробляє чиновник так собі: на посаді голови Суворівської РА отримав 183 тисячі гривень, але так сума пояснюється тим, що працював не весь рік. Ще 76 тисяч Кондратюк заробив на старому місці роботи – Шабівській територіальній громаді. В той же час 360 тисяч гривень "капнули" йому від оренди.

Згідно з декларацією, власного чи бодай арендованої автівки Сергій Кондратюк не тримає. А от готівочка в нього є, на хлібчик з масличком вистачить – 30 тисяч доларів та 150 тисяч гривень. Варто зазначити, що у 2018 році він взяв у "Приват-банку" кредитів на 290 тисяч доларів. На що - не відомо, але, напевно, на щось значуще.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса