ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Стало відомо, через яке рішення Одеської облради збудилася Маша Лаврова (ДОКУМЕНТ)

Депутати Одещини виступили за чіткий розподіл повноважень, що надасть змогу реалізувати адміністративно-територіальну реформу
Depo.
31 травня 2016 18:35
ФОТО: depo.ua
Стало відомо, через яке рішення Одеської облради збудилася Маша Лаврова (ДОКУМЕНТ)
Стало відомо, через яке рішення Одеської облради збудилася Маша Лаврова (ДОКУМЕНТ)

Як передає Depo.Одеса, стало відомо через яке саме рішення депутатів облради Одещини офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова почала радіти на своїй сторінці в "Фейсбуці".

Зокрема, ще 26 травня одеські депутати ухвалили рішення про звернення до Президента України та Прем’єр-міністра України щодо необхідності укладання договорів про розподіл повноважень між Кабінетом Міністрів України, обласними державними адміністраціями та обласними радами.

А вже 30 травня голова обласної ради Анатолій Урбанський та керівник апарату ОДА Вадим Грузин провели засідання спільної робочої групи з питань децентралізації та доопрацювання перспективного плану формування територій громад в Одеській області. На порядку денному розглядалися переважно організаційні питання.

Зазначимо, що одеські депутати лише попросили розглянути питання переходу до договірних відносин між Урядом, місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування в контексті розмежування повноважень та реформування місцевого самоврядування та за узгодженням із обласними радами підготувати проекти змін до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про місцеві державні адміністрації", Бюджетного кодексу України, інших нормативно-правових актів щодо запровадження договірних відносин між Кабінетом Міністрів України, обласними державними адміністраціями та обласними радами.

Стало відомо, через яке рішення Одеської облради збудилася Маша Лаврова (ДОКУМЕНТ) - фото 1

Стало відомо, через яке рішення Одеської облради збудилася Маша Лаврова (ДОКУМЕНТ) - фото 2

Стало відомо, через яке рішення Одеської облради збудилася Маша Лаврова (ДОКУМЕНТ) - фото 3

Нагадаємо, що Маша Лаврова збудилась від рішення Одеської облради.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса