ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Співробітники СБУ блокували масштабну оборудку "посадовців ДНР" в Києві та Одесі

До складу угруповання входили колишні працівники одного з міських управлінь юстиції
Depo.
7 жовтня 2015 19:09
ФОТО: depo.ua
Співробітники СБУ блокували масштабну оборудку "посадовців ДНР" в Києві та Одесі
Співробітники СБУ блокували масштабну оборудку "посадовців ДНР" в Києві та Одесі

Співробітники Служби безпеки України блокували масштабну оборудку "посадовців ДНР" для заволодіння майном в інших регіонах країни, пише Depо.Одеса з посиланням на прес-службу Служби безпеки України.

До складу угруповання входили колишні працівники одного з міських управлінь юстиції, які працевлаштувалися в "органах влади" терористів. Вони використовували реквізити українських судів, які працювали на тимчасово окупованих територіях, для виготовлення підроблених рішень з метою зміни права власності на нерухомість.

Через свої зв'язки у містах, що підконтрольні українській владі, вони "законними рішеннями судів" припинили у реєстраційній службі низку іпотечних зобов'язань та зняли заборони на розпорядження майном. У такий спосіб зловмисники незаконно оформили права власності на декілька об'єктів нерухомості та земельні ділянки у Києві та Одесі.

Під час обшуків співробітники спецслужби вилучили документи та інші докази, які підтверджують фальсифікацію рішень судів колишніми працівниками української юстиції.

Членам угруповання заочно повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 27, ч. 4 ст. 28, ч. 1 ст. 255, ч. 3 ст. 358, ч. 2 ст. 364 та ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України та оголошено у розшук.

Матеріали кримінального провадження направлено до суду.

Більше новин Одещини читайте на Depo.Одеса.