ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сьогодні в Одесі проходить презентація нової патрульної поліції

Перший заступник міністра внутрішніх справ України Ека Згуладзе представила майбутніх нових поліцейських Одеси
Depo.
13 липня 2015 10:16
ФОТО: depo.ua
Сьогодні в Одесі проходить презентація нової патрульної поліції
Сьогодні в Одесі проходить презентація нової патрульної поліції

У ці хвилини проходить зустріч першого заступника міністра внутрішніх справ України Еки Згуладзе з майбутніми новими поліцейськими Одеси, пише Одеса.depo.ua  з посиланням на Twitter Громадське TV Одеси.

Після цього запланована прес-конференція, на якій Ека Згуладзе розповість подробиці підготовки нових одеських поліцейських і повідомить про продовження набору. Також представлена ​​нова форма патрульних.

Згідно з прийнятим 2 липня 2015 Закону "Про Національну поліції України" в системі Національної поліції сформовано функціональний підрозділ патрульної поліції. 2000 поліцейських, які успішно пройшли тримісячний інтенсивний курс спеціальної підготовки, приступили до виконання своїх обов'язків у Києві 4 липня після прийняття Присяги на вірність народу України.

Нові патрульні поліцейські підкоряються новоствореному Департаменту патрульної служби. Головне управління патрульної служби в м.Києві очолює Олександр Фацевіч.

Перший виїзд патруля відбувся 4 липня 2015 о 21-00: приступив до служби 1-й батальйон у кількості 500 чоловік під керівництвом командира батальйону Олександр Білокур.

Патрульні несуть службу у цілодобовому режимі у дві зміни по 12 годин (з 09.00 до 21.00 і з 21.00 до 09.00).

Щодня на зміну заступають 200 автомобілів, в кожному з яких по два поліцейських.

Ще 100 осіб несуть службу як пішого патруля.

Основні функціональні обов'язки патрульної поліції:
- Цілодобове патрулювання, забезпечення громадського порядку та безпеки дорожнього руху;

- Швидке реагування на всі повідомлення щодо правопорушень, надання першої допомоги;

- Реагування на всі правопорушення для їх припинення і притягнення правопорушника до відповідальності, в тому числі затримання правопорушників;

- Припинення кримінальних та адміністративних правопорушень, випадків фізичного насильства в сім'ї;

- Охорона місця події до прибуття слідчих груп з метою підвищення результативності подальшого розслідування;

- Співпраця з населенням, громадськими організаціями, іншими підрозділами МВС та органами публічної влади з метою зниження рівня злочинності та розвитку відносин довіри між поліцією і населенням.

Головне досягнення нових патрульних - оперативне реагування на повідомлення і прибуття на місце події в дуже короткі терміни (до 6 хвилин).

Особливу увагу нові патрульні поліцейські звертають на впровадження принципів community police - допомога громадянам у вирішенні їх проблем, з якими ті стикаються на вулицях міста, а також на будь-яке повідомлення про правопорушення.

Інші новини з життя Одеси читайте на Одеса.depo.ua.