ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Скорик закликає своїх однопартійців піти в глибоку оппозицію

Політик розчарований результатами виборів голови облради
Depo.
13 листопада 2015 12:12
ФОТО: depo.ua
Скорик закликає своїх однопартійців піти в глибоку оппозицію
Скорик закликає своїх однопартійців піти в глибоку оппозицію

"Опозиційний блок" йде у жорстку опозицію до влади в Одесі та області, пише Depo.Одеса з посиланням на "Трасу Е-95".

Коментуючи підсумки голосування з виборів нового голови Одеської обласної ради, претендент на цю посаду, нардеп Микола Скорик заявив:

"Голосування по виборах голови Одеської обласної ради зірвало маски з депутатів тих політичних сил, які, йдучи на місцеві вибори , називали себе опозиційними . Сьогодні обман розкрився".

"Те, як одностайно за провладного кандидата від БПП голосували "Довіряй ділам" і "Наш край", говорить тільки про одне: ці політичні сили продалися центральної влади і повністю наплювали на політичну волю більшості жителів нашого регіону, які свої голоси віддали "Опозиційному блоку". Наша політична сила на рівні Одеси та області переходить у жорстку опозицію до влади, до якої офіційно примкнули представники і "Довіряй ділам", і "Нашого краю", які в рамках передвиборної кампанії просто паразитували на електоральному рейтингу "Опозиційного блоку". Ми розчаровані, але йдемо далі", - заявив політик.

Нагадаємо, що новим головою Одеської облради став кандидат від Блоку Петра Порошенка Анатолій Урбанський - за нього віддали свої голоси 55 депутатів. Кандидатуру Миколи Скорика підтримали 27 чоловік.

Крім цього, в порушення регламенту та квотного принципу, при розподілі посад голів постійних депутатських комісій Одеської обласної ради, найбільшої фракції ради - ПП "Опозиційний блок" не дісталося головування в жодній комісії.

Після цього фракція "Опозиційного блоку" у повному складі покинула сесію.

Більше новин з політичного життя міста можна знайти на Depo.Одеса.