ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Скільки насправді коштують перельоти Саакашвілі - "МАУ" невдало рятує Антонюка

Екс-прес-аташе Грузії Бачо Корчілава розповів, скільки насправді коштують перельоти Саакашвілі
Depo.
8 липня 2015 11:42
ФОТО: depo.ua
Скільки насправді коштують перельоти Саакашвілі - "МАУ" невдало рятує Антонюка
Скільки насправді коштують перельоти Саакашвілі - "МАУ" невдало рятує Антонюка

Блогер, екс-прес-аташе Грузії в Україні Бачо Корчілава відреагував на вчорашню інформацію МАУ про те, скільки витрачає одеський губернатор М. Саакашвілі на авіа перельоти, пише Одеса.depo.ua.


"Прочитав, що керівництво МАУ кинулося рятувати свого голову, Дениса Антонюка, ну пам'ятаєте того самого голову Державіаслужби. Рятувати почав глава наглядової ради МАУ Арон Майберг, який стверджував що Саакашвілі купив квитки в дійсності за 220 доларів в Одесу, але в салон бізнес-класу, - пише на своїй сторінці в "Фейсбук" Корчілава.


"Я поступив простіше, вирішив забронювати квитки через офіційний сайт МАУ в Одесу на бізнес-клас і на економ клас. Так от на економ клас квиток до Одеси і назад обходиться 7697 гривень, а на бізнес-клас 15 291 гривня. А тепер запитання до пана Майберга, вибачте а за яким курсом ви рахуєте долар, якщо 15 291 гривень для вас всього 220 доларів. Може годі брехати, а просто зрозуміти що часи змінюються. Адже у брехні ну дуже короткі ноги... Скріни докладаю спеціально, що б всі бачили", - написав блогер і виклав відповідні скріншоти.

Скільки насправді коштують перельоти Саакашвілі - "МАУ" невдало рятує Антонюка - фото 1

Скільки насправді коштують перельоти Саакашвілі - "МАУ" невдало рятує Антонюка - фото 2


Інші новини з життя Одеси читайте на Одеса.depo.ua.