Скандально відомий інвестор планує побудувати в Одесі багатоповерхівку практично на пляжі 

Найближчим часом на 13-й станції Великого Фонтану може розпочатися чергове будівництво, що увіб'є ще один цвях у труну морського фасаду Одеси

Про це повідомляє кореспондент Depo.Одеса.

Справа в тому, що управлінням архітектури видані містобудівні умови і обмеження на забудову ділянки за адресою вул. Фонтанська дорога, 151-а (13-а станція Великого Фонтану). Дана ділянка перебуває лише в 60 метрах від урізу води. Інвестор у обличчі компанії "Кредо і ко" входить до імперії литовського бізнесмена Гердаса Дубріцкаса (компанія "Ханбер", що сворила скандально відому недобудову на вулиці Жаботинского). Згідно з умовами, забудовник планує побудувати адміністративну будівлю із приміщеннями для обслуговування.

На перший погляд звучить не дуже жахливо, але в реальності йдеться про 13-поверхову будівлю, яка не може бути нічим іншим, як багатоквартирним будинком або будинком з апартаментами.

Таким чином, в 60 метрах від моря може бути побудований 45-метровий монстр, що перекриє вид на море від верхньої кромки плато. За данними громадських активістів в Інтренеті вже активно продають квартири у цьому домі.

Фото: Facebook/Богдан Гіганов

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса