UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Сільрада на Одещині розтринькала понад 700 тисяч гривень бюджетних грошей

У Молодіжненській сільській раді провели ревізію фінансово-господарської діяльності та виявили купу порушень

За результатами ревізії сільського бюджету та фінансово-господарської діяльності Молодіжненської сільської ради працівники Південного офісу Держаудитслужби виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 738 тис. грн, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу аудиторів.

Аудитори перевіряли чотири роки діяльності сільради, починаючи з 1 лютого 2015 року.

Серед порушень, що виявили перевіряючі, було завищення підрядними організаціями обсягів та вартості виконаних робіт, за які сільська рада зайво сплатила 186 тис. грн. При контрольному обстеженні капітального ремонту проїзної частини однієї з вулиць села встановлено, що фактична відстань перевезення ґрунту по цьому об’єкту становить 5 км, тоді як у наданих аудиторам документах вказано 15 км.

Крім зазначеного, аудитори встановили порушення з оплати праці (295 тис. грн), недоотримання сільським бюджетом доходів від оренди комунального майна та пайової участі у розвиток інфраструктури на суму 155 тис. грн; зайве списання в дитсадку продуктів харчування через завищення встановлених норм списання на суму 83 тис. грн тощо.

Завдяки діям аудиторів 355 тис. грн відшкодовано ще під час ревізії. Молодіжненській сільській раді надіслали обов’язкові вимоги щодо усунення виявлених порушень та застосовано фінансові санкції у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних асигнувань.

За допущені порушення фінансової дисципліни складено п'ять протоколів на сільського голову, головного бухгалтера сільської ради та керівника ДНЗ "Тополька".

Нагадаємо, у Лиманському районі аудитори не змогли перевірити сільраду через відсутність документів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook