"СІ Бріз-2019": Військові підбили підсумки, а кораблі вишикувалися у прощальний стрій

За сталою традицією напередодні офіційної церемонії закриття навчань корабельно-катерний склад морського компоненту виконав фінальну вправу Fotex

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на Держприкордонслужбу України.

Вишикувавшись у спеціально сформований стрій, кораблі продемонстрували прапори держав-учасниць компоненту і символічно провели тих, хто просто з району навчань вибуває за наступним завданням свого командування.

Сьогодні, 12 липня, в Одеському гарнізонному будинку офіцерів директори навчань від американської та української сторін підбили підсумки та наголосили, що задоволені результатами виконання плану навчань. Також підкреслили, що штабний компонент активно розвивається, помітно зростає рівень свідомого планування, ефективність застосування наявних сил та засобів, злагодженість дій у інтернаціональних тактичних групах.

"Ми все яскравіше демонструємо злагоджену і ефективну спільну роботу в морі, на суші, в повітрі. Зростає вишкіл персоналу, розуміння не тільки задач у рамках навчань, а й перспектив застосування отриманих навиків у повсякденній службі. І ми готові нарощувати компоненти, розширяти програму, вдосконалювати сценарії. Тож, попереду планування "Sea Breeze-2020", де ми все це втілимо", - зазначив керівник навчань від України контр-адмірал Олексій Неїжпапа.

Капітан 1 рангу Метью Леман, який упродовж останніх років керував навчаннями від американської сторони, анонсував, що у зв’язку із його переведенням на іншу посаду, надалі США буде представляти інший керівник навчань. А на згадку про плідну співпрацю отримав від ВМС ЗСУ спеціально виготовлений пам’ятний знак.

Спеціальними відзнаками, що засвідчують гідну участь у навчаннях, також були нагороджені офіцери Регіонального управління морської охорони, які активно працювали в штабі навчань та екіпажі корабельно-катерного складу Морської охорони Держприкордонслужби.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса