"Сі Бриз 2018": Моряки, піхота та авіація провели спільні навчання (ФОТО, ВІДЕО)
Учасники навчання виконали поставлені завдання в повному обсязі
На Одещині у військових навчання "Сі Бриз 2018" учасники морського, сухопутного та авіаційного компонентів навчань спільно відпрацьовували комплекс заходів, пише Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Держприкордонслужби.
За легендою навчань, терористичними силами в кризовому регіоні захоплено стратегічно важливий об'єкт – острів, на якому розташовані системи висвітлення надводної обстановки, бази поповнення запасів та інші важливі об'єкти.
В рамках відпрацювання залагодження дій різних компонентів штабом навчань "Сі Бриз-2018" розроблено спеціальну операцію з визволення острівного об'єкту. Протягом двох днів учасники морського, сухопутного та авіаційного компонентів навчань спільно відпрацьовували цілий комплекс заходів.
Так, за легендою навчань, терористичними силами в кризовому регіоні захоплено стратегічно важливий об'єкт – острів, на якому розташовані системи висвітлення надводної обстановки, бази поповнення запасів та інші важливі об'єкти. Штабом навчань розроблено операцію зведених сил для відбиття острову та повернення контролю за відповідними морськими районами. Реалізація плану включає комплексне застосування сил та засобів: від блокування району з моря прикордонними кораблями та катерами, які імітували вогневу підтримку, до реальної висадки морського та повітряного десантів.
Із СДК (середній десантний корабель) "Юрій Оліфіренко" на острівний об'єкт десантовано зведений підрозділ з морпіхів та прикордонної комендатури швидкого реагування. Тим часом з неба за допомогою гелікоптерів та спеціальних спускових пристроїв висаджувались представники інших спецпідрозділів.
Острів відбито. Але декілька терористичних елементів захопили цивільне судно, що проходило повз острів та утримуючи екіпаж у заручниках, погрожують підірвати судно, спрямувавши його на острів. До операції долучається зведений протидиверсійний підрозділ, який відпрацьовує висадку на судно на ходу з гелікоптера за допомогою спеціального спускового пристрою.
За легендою навчань таким чином штурмова група потрапляє на захоплене судно, нейтралізує терористів, визволяє та надає допомогу заручникам, а також проводить огляд судна на предмет виявлення вибухових, радіаційних, інших небезпечних предметів та речовин, зброї, наркотиків тощо.
Учасники всіх компонентів навчання виконали поставлені завдання в повному обсязі. Це дозволило значно покращити взаємосумісність підрозділів національного силового блоку та відпрацювати взаємодію з підрозділами країн-партнерів при вирішенні спільних завдань, що вкрай важливо у протидії агресору в кризовому регіоні.
Нагадаємо, що у Чорному морі стартувала активна фаза військових навчань Sea Breeze.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса