Шоппінг, запальні танці та "Ексгумація": Де цікаво провести вихідні в Одесі

Напередодні новорічних та різдвяних свят цими вихідними вже почнуться святкові заходи, проте в Одесі буде ще чимало цікавих подій, які варті того, щоб до них долучитися

Протягом суботи та неділі, 15-16 грудня, на одеситів та гостей міста чекає чимало цікавинок. Depo.Одеса склав добірку заходів, які допоможуть користно та весело провести вікенд.

15 грудня, субота

Конотопська відьма

Премьєра мюзікла "Конотопська відьма" за мотивами однойменної повісті Г. Квітки-Основ'яненка відбудеться на сцені Українського театру. Вистава розповідає про те, як боролися із відьмами у Конотопі. "Розум і безглуздя, влада і прагнення отримати будь-що збагачення, здобувши посаду, всілякі забобони, важливість щирості у відносинах, розуміння, що кожен спроможний сам вирішити свою долю – все це є в повісті й у виставі театру", - йдеться у анонсі.

Де: Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька, вул. Пастера, 15

Коли: 19:00

Вартість: 20-200 грн.

Великий STAND UP

Один із найпопулярніших стендаперів білорус Слава Комісаренко представить півторагодинну програму гумору. "Двометровий блондин найчастіше розповідає про своїх друзів, знайомих, а також відносини зі своєю коханою дівчиною. З одного боку, ці номери схожі на звичайні роздуми звичайної людини. Але спостережливість цього хлопця і вміння нетривіально подивитися на ситуацію роблять ці монологи по-справжньому смішними. При підготовці програм він ставить завдання не тільки повеселити публіку, а й обговорити серйозні і важливі теми", - йдеться у анонсі заходу. Організатори попереджують, що концерт має вікові обмеження 16+.

Де: Одеська обласна філармонія, вул. Буніна, 15

Коли: 19:00

Вартість квитків: від 220 грн

Ліки від депресії

Російський драмтеатр підготував прем'єру - комедію местифікацію "Ліки від депресії". "Цього ранку вона прокинулася не одна. Хто він, таємничий незнайомець, який несподівано виявилися в її ліжку? Або це зовсім не незнайомець, а зовсім навіть навпаки - просто вона його не одразу впізнала?", - інтригують в анонсі вистави. Глядачам обіцяють дві години сміху та позитиву.

Де: Одеський академічний російський драматичний театр, вул. Грецька, 48

Коли: 19:00

Вартість квитків: 60-180 грн.

15-16 грудня, субота-неділя

Виставка "Ексгумація"

З п'ятниці в одному із залів Одеського художнього музею відкрилася нова виставка "Ексгумація. Соцреалізм із зібрання ОХМ". Вона працюватиме до 11 лютого наступного року. Ця виставка є логічним продовженням іншої виставки - "Спецфонд: Репресоване мистецтво", яка нещодавно завершилася. ""Зустрічі з прекрасним не буде. На вас чекає зустріч з правдою. З правдою про зґвалтований контекст, зламаних художників та обпльованому мистецтві. З правдою про те, як центр світового авангарду був перетворений у заповідник ретроградного імітаторства, як революційність була підмінена на сервільність", - розповів директор музею Олександр Ройтбурд.

Де: Одеський художній музей, вул. Софіївська, 5-а

Коли: субота - з 11:30, неділя - з 10:30, далі у часи роботи музею

Вартість: Вхід на виставку за квитком на огляд основної експозиції - 70 грн

Два фестивалі на одній локації

Два дні поспіль у парку Шевченка триватимуть фестиваль крафтової продукції "Ukr CRAFT" та фестиваль сиру та вина. Виробники з різних областей України запропонують сирні, ковбасні, медові, пряні, шоколадні та інші делікатеси. А кращі бджолярі і винороби представлять понад 30 видів якісних вин, медовуху, настоянки, ексклюзивні авторські купажі і багато іншого. Окрім того фахівці нададуть поради з вибору продуків до святкового столу. Також на гостей феситваля чекають насичена концертна програма, різноманітні конкурси та подарунки.

Де: Центральний парк культури ім. Т. Г. Шевченка, фестивальне містечко поруч зі сценою "Мушля"

Коли: 11:00-19:00

Вартість: Вхід безкоштовний

Благодійний ярмарок

На ярмарку, який організовує "Корпорація монстрів", буде представлено понад 40 українських брендів одягу, меблів і декору, фермерів і hand-made, а також магазини ТРЦ "Рів'єра", які погодилися взяти участь в ярмарку. "Всі вони допоможуть зібрати кошти, необхідні на ремонт маніпуляційного кабінету в дитячій обласній лікарні на Воробйова, 3", - йдеться у анонсі заходу. Організатори обіцяють веселе свято із подарунками, частуваннями та різдвяним hand-made, безліч розваг, новорічних фото-зон, лекцій та майстер-класів для дітей і дорослих.

Де: Riviera Shopping City, с. Фонтанка

Коли: 10:00

Вартість: Вхід безкоштовний

16 грудня, неділя

Запальні недільні танці

Одеситів запрошують на танцювальний вечір, де кожен може стати глядачем або учасником. У програмі - танцювальні майстер-класи, анімація для дітей та дорослих, сальса, бачата та чутлива кізомба.

Де: FRESH MARKET, вул. Пантелеймонівська, 110

Коли: 16:00-22:00

Вартість: Безкоштовно

Фото на головній: epa.eu

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса