ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Що Боровик може пред'явити Труханову в суді

В окружному адмінсуді оголошено перерву в засіданні
Depo.
29 жовтня 2015 15:33
ФОТО: depo.ua
Що Боровик може пред
Що Боровик може пред'явити Труханову в суді

В окружному адмінсуді оголошено перерву в засіданні за позовом Саші Боровика про скасування результатів виборів мера, пише Depo.Одеса з посиланням на "Думскую.net".

За час перерви представник Боровика повинен ознайомитися з документами, що додаються до справи. Представлені в суді докази про порушення на виборах не тягнуть на сенсацію і є слабкими, але є і такі, що можуть вплинути на хід справи.

Наодній ділянці виборець зайшов у кабіну для голосування разом зі своєю дитиною. Іншим порушенням сторона кандидата в мери вважає такий факт: за 2 хвилини до початку голосування на дільницю зайшли люди і запитали, коли він відкриється.

Але також до позову прикладений акт порушень, складений Суворовської районної виборчою комісією заздалегідь - до того, як відбулися випадки, зазначені в ньому.

На підставі наведених фактів представники Саші Боровика просять суд призначити перерахунок голосів, а також постановити окрему ухвалу про притягнення до відповідальності осіб, винних у фальсифікації.

Нагадуємо, що вчора біля будівлі суду зібралися як прихильники діючого мера Труханова, так і прихильники програвшого Боровика

Більше новин Одеси та Одещини читайте на Depo.Одеса.