ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сепаратисти Одеси все ж проведуть свій шабаш на Таїрова

Окружний адміністративний суд Одеської області відхилив позов Одеської міськради про заборону прихильникам "русского мира" проводити виставку, присвячену подіям 2 травня 2014 року
Depo.
6 вересня 2015 09:40
ФОТО: depo.ua
Сепаратисти Одеси все ж проведуть свій шабаш на Таїрова
Сепаратисти Одеси все ж проведуть свій шабаш на Таїрова

Захід, який в повній мірі відповідає всім канонам російської пропаганди і направлений проти України, відбудеться о 16:00 на площі Незалежності (ріг вул. Корольова), пише Depo.Одеса.

При цьому суд постановив заборонити акції, які призначили на той же час і в тому ж місці активісти патріотичних рухів - вони можуть влаштувати їх в будь-який інший локації або в інший час.

Ввечері суботи, 5 вересня на своїй сторінці в "Фейсбуці" громадський активіст Руслан Форостяк назвав таке рішення суду провокацією.

"На поточний момент ситуація з провокаційною виставкою в Одесі є такою, у організаторів є на руках рішення судді Катаевої адміністративного суду першої інстанції, в якому вона дозволяє проведення виставки. Хто напоумив суддю Катаєву і хто режисує цю провокацію - утримаюся. Рішення судді Катаевої було оскаржено в суді другої інстанції, на поточний момент рішення, наскільки мені відомо, ще немає, будемо сподіватися розум візьме гору, виставку заборонять, і завтра міліції не доведеться стояти між молотом і ковадлом в Одесі.

Моя думка, влади тупят, дозволяючи качати тут провокації, хто б за ними не стояв." - написав Форостяк, розмістивши фото відповідного рішення.

Сепаратисти Одеси все ж проведуть свій шабаш на Таїрова - фото 1

Сепаратисти Одеси все ж проведуть свій шабаш на Таїрова - фото 2

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.