ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сепаратисти Одещини "замилюють очі" Кремлю

В Одесі затримали організатора сепаратистського форуму
Depo.
9 серпня 2015 19:07
ФОТО: depo.ua
Сепаратисти Одещини "замилюють очі" Кремлю
Сепаратисти Одещини "замилюють очі" Кремлю

В правоохороннник органах міста і в самому готелі підтвердили, що нічого подібного не проводилося, оскільки організатори та учасники анонсованого заходу були затримані за іншими адресами - біля готелів "Моцарт" і "Континенталь".

Також сепаратисти викладають відеозвернення осетинських колаборантів з закликами до одеситів, припасені для форуму, проте  обмежуються тільки розміщеними роликами в Інтернеті.

Як вже повідомлялось, в Одесі, з провокаційними цілями, 8 серпня планувалось проведення засідання "Одеського політичного форуму", на якому планувалося для російських ЗМІ змонтувати картинку нібито підтримки одеситів збройної агресії російського режиму проти Грузії в 2008 році.

У день проведення заходу правоохоронці затримали організатора акції - 25-річну уродженку Кишинева Марію Зайцеву, яка раніше під вигаданим ім'ям Марія Маєвська реалізовувала інші кремлівські проекти в Одесі "Одеса за порто-франко" і "Одеський політичний форум".

"Сьогоднішня публікація відверто вигаданих новин свідчить про те, що одеські куратори сепаратистів, які є провідниками кремлівських агентів впливу, просто не захотіли, у зв'язку із затриманням виконавців провокації, втрачати виділені на ці цілі гроші", - кажуть в правоохоронних органах.