ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В центрі Одеси сепаратист з ножем напав на живу статую ангела Небесної сотні

У центрі Одеси чоловік, озброєний ножем і телескопічною дубинкою, напав на живу статую в костюмі ангела Небесної сотні
Depo.
3 серпня 2015 08:05
ФОТО: depo.ua
В центрі Одеси сепаратист з ножем напав на живу статую ангела Небесної сотні
В центрі Одеси сепаратист з ножем напав на живу статую ангела Небесної сотні

Чоловік підійшов до живої статуї і після нетривалого діалогу почав нападати на статую з ножем, а потім дістав телескопічну палицю і знову спробував ударити артиста, пише Depo.Одеса.

У свою чергу, артист захищався щитом, який є частиною костюма. На щастя, поруч з місцем події виявилися інспектори Української служби порятунку і Віталій Ступак (організатор виставок за участю "живих скульптур"), які затримали нападника і викликали міліцію і самооборону, що затримали нападника.

Зловмисник був доставлений в Приморський райвідділ міліції. При собі у затриманого Артеменко Сергія Вікторовича, крім зброї, виявилася і пара георгіївських стрічок.

На даний момент міліція відпустила злочинця, але "Самооборона Одеси" пообіцяла зробити все можливе для того, щоб він поніс законне покарання. Про це заявила активістка "Самооборони Одеси" Вікторія Сибір.

"На всі прохання пояснити, чому все склалося саме так, слідчий, старший лейтенант Салюта Дмитро Миколайович, відповідав відмовою і дуже не хотів показувати посвідчення на камеру. Вже було зрозуміло, що спати сьогодні не судилося нікому, так що пустилися у всі тяжкі і поїхали будити мішпуху листами щастя заявами на дивну поведінку приморських ментів.

Почали з СБУ, де нас зустріли майже привітно. Практично відразу відповіли в домофон і погодилися прийняти заяву. Наступним на черзі було облУМВС, куди черговий відмовлявся пускати до приїзду їх групи підтримки. Дочекалися, віддали, корінець отримали. У прокуратуру стукали довго і, здавалося, безнадійно.

Тарабанили у вікна, махали в камери наружки. Нарешті голос з-за дверей порадив зайти в понеділок вранці. Сім-сім відкрився тільки після згадки логічного зв'язку між журналістами, які стояли на вулиці, і Київською прокуратурою, яка завтра буде дивитися це відео. Тут же виявилося, що заяву занести можна хоч вже, причому не просто черговому, а самому прокурору.", - зазначила активістка.

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.