ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сакварелідзе: Вакантних місць в рейтингах на посади прокурорів не буде

Прокуратура опублікувала результати перших двох етапів конкурсного відбору на керівні посади в місцеві прокуратури
Depo.
13 жовтня 2015 18:35
ФОТО: depo.ua
Сакварелідзе: Вакантних місць в рейтингах на посади прокурорів не буде
Сакварелідзе: Вакантних місць в рейтингах на посади прокурорів не буде

Заступник генпрокурора України, за сувмісництвом головний прокурор Одещини Давід Сакварелідзе на своїй сторінці у "Фейсбуці" написав про результати перших двох етапів конкурсного відбору на керівні посади в місцеві прокуратури, пише Depo.Одеса.

Кілька днів тому прокуратура завершила підрахунок результатів перших двох етапів конкурсного відбору на керівні посади в місцевих прокуратурах. На сайті ГПУ були опубліковані рейтингові списки кандидатів - по 4 найбільш успішних претендента на кожну з 4 адміністративних посад в кожній з 178 місцевих прокуратур. Тобто продовжити участь у конкурсі на заміщення керівних посад в кожній місцевій прокуратурі можуть максимум 16 кандидатів, які набрали найвищі бали.

"На жаль, до нас почала надходити інформація щодо існування фактів тиску з боку непрошедших кандидатів на тих, хто був допущений до подальших етапах. Мета таких дій - змусити успішних претендентів відмовитися від подальшої участі в конкурсі і таким чином "звільнити" місце в рейтингу для себе або лояльних до себе людей", - сказав Сакварелідзе.

Для того, щоб упередити ці та подібні маніпуляції, було прийнято рішення про те, що опубліковані рейтингові списки є фінальними, і до наступних етапів конкурсу допускаються тільки ті кандидати, які були включені в списки з самого початку, не залежно від того, приймає будь-хто з них рішення відмовитися від подальшої участі чи ні.

"Вакантних" місць в рейтингах з'являтися не буде.Хочу ще раз підкреслити, що ми уважно вивчаємо і оперативно реагуємо на всю надходить до нас інформацію про можливі фальсифікації результатів. Наше завдання - зробити все, щоб забезпечити абсолютну прозорість і чесність конкурсного процесу. Ми припиняли будь-які спроби маніпуляцій тих, хто сподівається зберегти свою посаду нечесним шляхом, і будемо продовжувати активно працювати в цьому напрямку", - зазначив Сакварелідзе..

Більше новин Одещини читайте на Depo.Одеса.