ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сакварелідзе: Прокуратура прагне повністю вийти з-під громадського впливу

Екс-прокурор Одещини та екс-заступник прокурора України вважає що прокуратура не хоче проводити реформи
Depo.
26 квітня 2016 13:44
ФОТО: depo.ua
Сакварелідзе: Прокуратура прагне повністю вийти з-під громадського впливу
Сакварелідзе: Прокуратура прагне повністю вийти з-під громадського впливу

Колишній головний прокурор Одещини та екс-заступник генпрокурора України Давід Сакварелідзе заявив, що прокуратура не хоче відходити від старої системи, пише Depo.Одеса.

Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці".

"Шокін Forever! Зараз в стінах ГПУ проходить Всеукраїнська конференція співробітників прокуратури. Спостерігаючи за нею в онлайн режимі, очевидним стає те, що система нахабно демонструє повну відмову від будь-яких перетворень і абсолютно безцеремонно ігнорує існуючий громадський суспільний запит на радикальні реформи", - заявив Сакварелідзе.

"Адепти старої системи, безумовно, намагаються замаскувати те, що відбувається під соусом так званої "прокурорської демократії" і "європейських" стандартів, в їх розумінні цих слів, але український народ так просто не обдурити. Ми бачимо, що сьогодні прокуратура, яка повинна служити інтересам суспільства, прагне повністю вийти з-під громадського впливу. До якого це призведе результату, здогадатися зовсім нескладно", - додав він.

"Дуже показовий, на мій погляд, той факт, що по периметру будівлі ГПУ на 4 дня поставили Нацвардію. Цікаво, чого ж так боїться нинішнє керівництво прокуратури, раз проводить таку "правильну реформу"? Вони прекрасно розуміють, що роблять і що їх в підсумку чекає, саме тому убезпечують себе від цілком природного народного невдоволення", - сказав Сакварелідзе.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса