ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сакварелідзе обіцяє всебічні зміни в Одеському регіоні

На засіданні ради економічного розвитку губернатор та новий головний прокурор області відповіли на всі питання одеситів
Depo.
18 вересня 2015 11:40
ФОТО: depo.ua
Сакварелідзе обіцяє всебічні зміни в Одеському регіоні
Сакварелідзе обіцяє всебічні зміни в Одеському регіоні

На своїй сторінці у "Фейсбуці" Міхеіл Саакашвілі оприлюднив відео, де він разом з новим прокурором Одещини Давідом Саквареледізе провели засідання ради економічного розвитку області та відповіли на всі питання одеситів, пише Depo.Одеса.

"Люди будуть ловити рибу, а ми - корумпованих чиновників, які не дозволяють їм ловити рибу", - сказав Саакашвілі.

В свою чергу новий прокурор області пообіцяв організувати всебічні зміни в Одеській області у багатьох сферах та закликав громадян допомагати йому у боротьбі з корумпованими чиновниками.

"Люди будуть ловити рибу, а ми - корумпованих чиновників, які не дозволяють їм ловити рибу"Михайло Саакашвілі провів засідання ради економічного розвитку Одеської області у Центрі обслуговування громадян. Разом з новим прокурором області Давидом Сакварелідзе відповів на усі запитання одеситів. "Люди будут ловить рыбу, а мы - коррумпированных чиновников которые не позволяют им ловить рыбу.”Михаил Саакашвили провел заседание совета экономического развития Одесской области в Центре обслуживания граждан. Вместе с новым прокурором области Давидом Сакварелидзе ответил на все вопросы одесситов.

Posted by Mikheil Saakashvili on 17 вересня 2015 р.

Більше новин Одещини читайте на Depo.Одеса.