ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Саакашвілі заявив, що Гройсман допомагає його команді в реформуванні

Губернатор Одещини на сьогоднішньому брифінгу заявив про допомогу прем'єра у реформуванні
Depo.
8 червня 2016 16:33
ФОТО: depo.ua
Саакашвілі заявив, що Гройсман допомагає його команді в реформуванні
Саакашвілі заявив, що Гройсман допомагає його команді в реформуванні

Губернатор Одещини Міхеіл Саакашвілі на сьогоднішньому брифінгу заявив, що новий прем'єр-міністр України Володимир Гройсман допомагає його команді у реформуванні, передає кореспондент Depo.Одеса.

"Дякую вам. Дякую за запрошення, дякую за те що цікавитесь нашими справами, і тим, що цікаветесь нашою діяльністю для розвитку бізнесу. В першу чергу в Одеській області змінюється те, що ми привели нову команда. Застарілуа 25-річна еліта не пропускала молодих керівників, через це ми стали найбіднішою країна в Європі", - заявив губернатор Одещини.

"Арсен закінчував в Англії факультет економіки. Він активіст кримсько-татрського народу. Він очолив Біляївський район, дуже складний район, і добре справляється, непогано. У нас ще багато людей, які працюють в моїй команді. Ми намагаємося міняти підходи, і ми повинні поміняти систему, яка виштовхує бізнес з країни. На Одеській митниці тепер не беруть хабарів", - додав Саакашвілі.

"Ви можете проїхати по трасі "Одеса-Київ" і ви побачите, що вона розбита. А чому, а тому, що всы фури їздять на інші митниці а не на Одеську. І це абсолютно неправильна ситуація. Вся система запрацювала що б виштовхати наші реформи з Одеської митниці. Юля набрала нову команда на Одеську митницю. Урядовий механізм в Україні повністю зламаний. Ще за прем'єрства Яценюка наші реформи хотіли задавити. Тепер у нас є новий прем'єр-міністр, який займається проблемами в країні і допомагає нам", - сказав губернатор Одещини.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса