ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Саакашвілі запевнив, що Гайдар і Боровик залишаться його позаштатними радниками

Разом вони будеть тісно співпрацювати з жителями Одеської області та громадськими активістами
Depo.
10 травня 2016 17:35
ФОТО: depo.ua
Саакашвілі запевнив, що Гайдар і Боровик залишаться його позаштатними радниками
Саакашвілі запевнив, що Гайдар і Боровик залишаться його позаштатними радниками

Губернатор Одеської області Міхеіл Саакашвілі прокоментував відхід Марії Гайдар з посади заступника голови ОДА, пише Depo.Одеса з посиланням на "УСІ".

"Коли наша команда прийшла в Одеську ОДА ми поставили собі за мету не тільки зламати корупційну вертикаль, а й довести всій Україні, що державний службовець може бути не дармоїдом, але і висококваліфікованим менеджером, який працює не на себе, а на країну.
За таким принципом формувалася вся наша команда, призначалися не тільки глави РДА, але всі мої заступники. Всі ті, хто зараз працює в Одеській ОДА - справжні патріоти, багато з яких перервали свою професійну кар'єру заради бажання допомогти Україні", - заявив Міхеіл Саакашвілі.

За його словами, на жаль, сьогодні, в зв'язку з набиранням чинності закону про держслужбу, Марія Гайдар і Саша Боровик більше не можуть залишатися його заступниками.

"За минулий рік вони на ділі довели свою відданість країні, зробили багато для благополуччя громадян", - зазначив Саакашвілі.

На думку губернатора, стан нового закону недостатньо продуманий, так як може позбавити українську держслужбу дуже багатьох кадрів, які в силу різних обставин мають подвійне громадянство.

"Я хочу заспокоїти одеситів, які довірили свої голоси Марії на виборах до облради, а Саші на виборах мера Одеси, вони залишаться моїми позаштатними радниками і продовжать розпочату роботу.
У той же час ми будемо тісно співпрацювати з жителями Одеської області та громадськими активістами, щоб разом покращити роботу всіх наших служб і тримати їх під постійним громадським контролем", - заявив Міхеіл Саакашвілі.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса