ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Саакашвілі заперечує, що його команду спонсує благодійний фонд

Губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі заявив, що не брав гроші фонду "На благо Одеси"
Depo.
12 червня 2016 09:58
ФОТО: depo.ua
Саакашвілі заперечує, що його команду спонсує благодійний фонд
Саакашвілі заперечує, що його команду спонсує благодійний фонд

Як передає Depo.Одеса, про це на своїй сторінці в "Фейсбуці" повідомив голова Одеської ОДА.

"Фонд "На Благо Одеси" ніколи не оплачував жодну мою поїздку і тим більше не фінансував виборчу кампанію Боровика. Це така ж брехня як і те, що Фонд оплачував наші антикорупційні форуми. Незрозуміло звідки взята інформація про те, що прокуратура вважає ці неіснуючі факти "корупцією", адже жодної такої заяви ГПУ не було. Що стосується "дорогих машин", то мова йде в основному про транспорт і обладнання закуплене для спецназу Одеської поліції, після того як попередній губернатор їдучи забрав з собою "подаровані" їм раніше броньовики, які використовували поліцейські, а також про Toyota Rav 4, який ми спільно з поліцією використовували для поїздок по регіону, за відсутності іншого підходящего транспорту", - зазначив Саакашвілі.

Висловлювання губернатора пов'язано з розслідуванням корупції глави фонду Тимура Нішніадзе, який також був радником Саакашвілі. За словами чиновника, у останнього вилучили п'ять тисяч доларів під час обшуку його апартаментів.

 Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що прокуратура проводила обшук у помічника Саакашвілі, а нещодавно в ГПУ вирішили повернути йому вилучені гроші.

Читайте також: Луценко вдарив по гаманцю Саакашвілі

Більше за життя Одеси та області таки читайте на