ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Саакашвілі поскаржився на прокуратуру, яка заважає будівництву ТРЦ

Прокуратура Одещини заважає зведенню торгівельно-розважального центру на Молдованці
Depo.
31 липня 2015 10:55
ФОТО: depo.ua
Саакашвілі поскаржився на прокуратуру, яка заважає будівництву ТРЦ
Саакашвілі поскаржився на прокуратуру, яка заважає будівництву ТРЦ

Губернатор Одещини Міхеїл Саакашвілі заявляє, що прокуратура області незаконно перешкоджає вкладенню 80 млн дол інвестицій у будівництво торгово-розважального центру в Одесі. Про це Саакашвілі заявив пізно ввечері на брифінгу 30 липня, пише Depo.Одеса з посиланням на "Сегодня"

За його словами, естонська компанія "Arricano" вже 2 роки, як почала будівництво ТРЦ в районі Молдаванки - в межах вулиць Балківська, Непряма, Розумовського, де малорозвинених інфраструктура.

"Міськрада дозволила інвестору будівництво на місці зруйнованого автотранспортного підприємства. Обсяг вкладень - 80 млн дол ... Але в прокуратурі області заявили, що цей торговий центр - не можна будувати, так як дана будівля не значиться в Генплані розвитку міста 1989 року. Будівництво зупинили", - розповів Саакашвілі.

Він акцентував, що в 2015 році Одеська міськрада вже затвердив новий Генеральний план, але прокуратура "стоїть на своєму, всіляко перешкоджаючи зведенню".

"Це злочин проти суспільства ... Доведу інформацію до генерального прокурора", - заявив голова ОДА.

Він звернув увагу на те, що, програвши кілька судових процесів, прокуратура в даний час звернулася до суду з черговим позовом.

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.