ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Саакашвілі: Патріотизм - це не просто прапор підіймати і ходити у вишиванках

Під час візиту до Тарутинського району голова Одеської ОДА пояснив, що патріотизм полягає у виконанні реальних очікувань людей
Depo.
24 серпня 2015 09:32
ФОТО: depo.ua
Саакашвілі: Патріотизм - це не просто прапор підіймати і ходити у вишиванках
Саакашвілі: Патріотизм - це не просто прапор підіймати і ходити у вишиванках

Одеський губернатор Саакашвілі пояснив, що патріотизм полягає не в тому, щоб підняти український прапор, а у виконанні реальних очікувань людей, що стоять на Майдані, пише Depo.Одеса.

Про це глава області заявив 23 серпня в День Прапора України, побувавши на святі в бесарабському етноселищі Фрумушика-Нова, Тарутинський район Одеської області.

Саакашвілі: Патріотизм - це не просто прапор підіймати і ходити у вишиванках - фото 1

"Патріотизм це не просто прапор підіймати і ходити у вишиванках. Патріотизм це коли влада допомагає людям. Ми вирішимо ваші проблеми.

Якщо тут, в українській Басарабії буде мир - Україна виживе. Ми повинні всі разом зібратися і сказати: бо це наша земля, наша земля, наша влада і ми змусимо її працювати на людей." - висловив свою позицію губернатор Одещини.

Саакашвілі: Патріотизм - це не просто прапор підіймати і ходити у вишиванках - фото 2

За його словами, важливо виконати надії Революції Гідності, в результаті якої поки мало що помінялося. Зокрема, Саакашвілі ще раз нагадав важливість будівництва дороги Одеса-Рені, яка створить благополуччя, останнє, в свою чергу, буде запорукою миру; поява поліцейських патрульних, які "будуть полювати на мажорів"; боротьба з корупцією за допомогою адміністративного центру.

Саакашвілі: Патріотизм - це не просто прапор підіймати і ходити у вишиванках - фото 3

Відзначимо, що в центрі зеленого туризму можна було побачити ретро-автомобілі, турнір з міні-футболу, а також концерт сільських художніх колективів. Одеський губернатор також ознайомився з етнографічним музеєм.

Більше новин Одещини читайте на Depo.Одеса.