ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Саакашвілі натякнув, що Яценюк заважає будувати трасу "Одеса-Рені"

Губернатор Одещини заявив в ході засідання Ради економічного розвитку Одеського регіону, що уряд не виділяє кошти на будівництво траси
Depo.
6 серпня 2015 17:53
ФОТО: depo.ua

Голова Одеської облдержадміністрації Михайло Саакашвілі заявив, що в Кабміні "роблять все", щоб не виділяти кошти на будівництво автотраси "Одеса-Рені", пише Depo.Одеса.

Михайло Саакашвілі підкреслив, що має намір звернутися особисто до прем'єр-міністра України Арсенію Яценюку для вирішення проблеми.

"Спочатку сказали: у бюджеті грошей на дорогу немає, їх вкрали. Потім оголосили на всю країну, що 50% надпланових надходжень від митниці піде на цю дорогу, а тепер іншою рукою роблять все, щоб цього не сталося", - заявив губернатор Одеської області.

На його думку, тут має місце не "свідома дія" з боку уряду. "Якийсь бюрократичний механізм заклинило", - пояснив Михайло Саакашвілі.

Нагадаємо, що раніше за результатами переговорів прем'єр-міністра з головою Одеської облдержадміністрації було вирішено направляти на фінансування будівництва дороги "Одеса-Рені" додаткові надходження від роботи митниці в Одеській області.

Зазначимо, в матеріалі "Саакашвілі висиджує яйце з політичною смертю Яценюка" ми писали про те, в разі успіху Саакашвілі на Одещині Петро Порошенко зможе наочно продемонструвати невисокі якості коаліційного уряду Арсенія Яценюка. 

Інші цікаві новини Одещини читайте на Depo.Одеса.