ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Саакашвілі нагадав Луценку про відсутність у того юридичної освіти

голова Одеської ОДА наголосив на тому, що буде подавати позов до суду стосовно законності проведення обшуків в будівлі Одеської ОДА
Depo.
27 травня 2016 09:05
ФОТО: depo.ua
Саакашвілі нагадав Луценку про відсутність у того юридичної освіти
Саакашвілі нагадав Луценку про відсутність у того юридичної освіти

Про це голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі заявив в ефірі телеканала "112 Україна".

"Що стосується конкретно заяви Генпрокурора пана Луценка, при всій повазі до нього, але позначається, що у нього взагалі немає юридичної освіти. Взагалі не знають, про що вони кажуть. Що означає підставою входу в якийсь там фонд слугували дії 2011 року Генерального консульства Грузії про ПДВ? Триває розслідування по дипломатичній місії, а всі вони повертають ПДВ - це звичайна практика дипломатичних місій. Це грубе незнання міжнародного права, грубе попрання всіх міжнародних законів, просто там сидять двієчники і водять всіх за ніс", - заявив губернатор Одещини.

Саакашвілі наголосив на тому, що проведення обшуків в будівлі Одеської ОДА може бути з подачі народних депутатів Дмитра Голубова та Сергія Ківалова.

"Луценко каже, що ніякої політики в цьому немає і сюди (в Одеську ОДА - Ред.) зайшли на підставі звернення депутатів. Так хай він визначиться, на підставі звернення депутатів чи на підставі дій дипломатичної місії 2011 року. До речі у неї тоді був дипломатичний імунітет, який її захищав...На звернення бандитів Ківалова і Голубова порушується кримінальна справа. Вибачте, Юра, що змінилося у вас в Генпрокуратурі? Ці ж депутати зняли Сакварелідзе, ці ж депутати тепер влаштовують у нас обшуки. Так яка різниця в цьому, Юра, може не варто було йти в генпрокурори?", - зауважив Саакашвілі.

Також голова Одеської ОДА наголосив на тому, що буде подавати позов до суду стосовно законності проведення обшуків в будівлі Одеської ОДА.

Нагадаємо, що прокуратура проводила обшук у помічника Саакашвілі.

Читайте також: Луценко вдарив по гаманцю Саакашвілі

Більше за життя Одеси та області таки читайте на