Саакашвілі через суд зобов'язали спростувати заяви щодо Одеського припортового (ДОКУМЕНТ)

Подільський райсуд Києва зобов'язав екс-губернатора Одещини спростувати інформацію з приводу "газового" контракту ОПЗ

Depo.
17 лютого 2017 17:07
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Одеса, про це на своїй сторінці в Facebook повідомив перший заступник голови Одеського припортового заводу Микола Щуриков. Він подав позов про захист честі, гідності і ділової репутації.

"Людям, які звикли до безкарності як у вчинках, так і в словах, іноді все-таки доводиться за них відповідати. Я вірю, що в майбутньому Саакашвілі буде притягнутий до відповідальності і за свої дії. А поки, будучи спійманим на черговий брехні, він повинен за рішенням суду публічно спростувати свої заяви.

Йдеться про виступ екс-губернатора в "Шустер Live" 20 листопада 2015 року, коли він безпідставно образив керівництво ОПЗ і мене особисто. Змішав з брудом давальницький контракт, на який нами покладалося стільки надій (і який їх цілком виправдав)", - написав Щуриков.

Так у рішенні суду зазначається, що товариство з обмеженою відповідальністю "Телерадіокомпанія "Всесвітня інформаційна служба" та Саакашвілі Міхеїл Ніколозович мають у місячний строк спростувати недостовірну інформацію шляхом повідомлення про прийняте в цій справі судове рішення в інформаційно-політичному інтерактивному ток-шоу "Шустер Live".

Крім того за рішенням Подільського суду міста Києва, ця недостовірна інформація має бути вилучена з мережі Інтернет.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса