ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Рух транспорту Одеси у День міста буде обмежено

Деякі автодороги у місті перекриють через святкування
Depo.
31 серпня 2015 10:12
ФОТО: depo.ua
Рух транспорту Одеси у День міста буде обмежено
Рух транспорту Одеси у День міста буде обмежено

До Дня міста готують не лише святкові заходи, а й автошляхи. Про зміни у русі дорожнього транспорту стало відомо зі слів прес-служби Одеської мерії, пише Depo.Одеса.

Перекриті або обмежені будуть такі шляхи:

- 31 серпня з 22:00 під час монтажу сцени до 22:00 1 вересня, коли її буде демонтовано, у зв'язку з проведенням свята до Дня міста у Київському районі буде тимчасово обмежено рух автотранспорту по вулиці Левітана від вулиці Академіка Корольова до Другої лінії Люстдорфської дороги.

- 1 вересня з 21:00 до 10:00 2 вересня під час установки зірок на Алеї Зірок Одеси ділянка вулиці Ланжеронівської до вулиці Пушкінської буде звільнений від автотранспорту.

- 2 вересня з 13:00 до 24:00 буде зупинено рух на естакаду Морського вокзалу, крім службового транспорту організаторів та учасників концертного заходу), а також з 17:00 до 23:00 - по вулиці Приморській ( у зв'язку з проведенням гала-концерту ).

Після закінчення концерту на Потьомкінських сходах для глядачів буде організовано роботу транспорту з вулиці Приморської у напрямку Суворовського району та з Митної площі у напрямку Київського та Малиновського районів.

Більше культурних подій і новин з життя одеситів можна ось на Depo.Одеса.