ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Розкрита схема "піраміди" хабарників з Малиновскої РДА Одеси

Член Люстраційного комітету Одещини повідомив подробиці скандалу про хабарника з Малиновської районної адміністрації
Depo.
30 вересня 2015 09:22
ФОТО: depo.ua
Розкрита схема "піраміди" хабарників з Малиновскої РДА Одеси
Розкрита схема "піраміди" хабарників з Малиновскої РДА Одеси

Підприємець, який здав хабарника Малиновської РДА, розповів подробиці корупційної "піраміди", пише Depo.Одеса.

Член Люстраційного комітету Одеської області Костянтин Цховребашвілі виклав в YouTube ролик з розповіддю заявника про те, як чиновники РДА вимагали у нього хабар.

Нагадаємо, колишній голова райдержадміністрації і чинний заступник голови РДА отримали 3 тисячі доларів за узгодження дозвільних документів на земельну ділянку під розміщення автостоянки. Проти них відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.
 
За словами заявника, спочатку він звернувся в ДАІ, де показав схему майбутньої автостоянки. Там документ погодили (є печатка і підпис) і послали в касу, оплатити офіційні 240 гривень (копії чека є).

Після цього документ необхідно було погодити в Малиновській РДА.
 
"Через знайомих мені вдалося познайомитися з людиною, яка дала зрозуміти, що допоможе мені вирішити дане питання - Микола Балан. На першій зустрічі він сказав, що поспілкується з потрібними мені людьми ... На другій зустрічі він мені сказав, що це буде коштувати 3 тисячі доларів ... Я погодився, але написав заяву про те, що від мене вимагають хабар - перестрахувався", - розповів заявник.
 
Вказану суму потрібно було розкласти по трьом конвертам - по 1 тисячі доларів у кожному. За словами чиновника, один конверт йде якійсь адміністративній особі, другий - управсправами Вадиму Павленко, третій - голові РДА.

Хабар беруть в машині. Однак на руки схему не віддають - показують, що печатка і підпис стоїть від першої особи - голови РДА, далі вона йде в канцелярію.

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.