ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Реставрація будинку Руссова подешевшала на 30 мільйонів

Планується, що роботи над будівлею триватимуть два роки

Depo.
12 березня 2018 14:21
ФОТО: depo.ua

В результаті тендера реставрація Будинка Руссова, що на вулиці Садовій, подешевшала на 30 мільйонів з 111 до 81 мільйонів. Як повідомляє Depo.Одеса, про це йдеться сайті закупівель у системі Prozorro.

Спочатку бажаючим взяти участь у конкурсі дали лише два тиждні для надання значного пакету документів, проте на початку льтого термін подачі подовжили до березня.

В остаточному підсумку взяти участь у конкурсі вирішили п'ять компаній. Одна з них - "Арт проект-2010" - надала значно більше дешеву пропозицію і зараз очікується рішення стосовно передачі їй прав на проведення робіт. У той же час, ця фірма не раз знімалася з конкурсу через проблеми з документами, що може статися і цього разу.

Згідно з тендерною документацією, в будинку збираються розбирати значну частину перегородки, димоходів, балконів та підлоги. Загалом збережуться лише несучі стіни і фасад, та й ті відновлять і посилять. Повністю перероблять в будівлі фундамент, а потім виконають гідроізоляцію і посилять консруктив та займуться реставрацією фасадів, а також побудують нові сходи, перегородки і дах.

Depo.Одеса писав, що збираються зробити з Будинком Руссова.

Більше за життя Одеси та області читайте на Depo.Одеса

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook