Ремонт основних ділянок траси Одеса-Рені обіцяють закінчити цього року

В Мінінфраструктури вважають, що будівництво та реконструкція автодороги державного значення М-15 Одеса- Рені будуть закінчені цього року

Про це стало відомо під час робочого візиту до Одеської області заступника Міністра інфраструктури Юрія Лавренюка, повідомляє Depo.Одеса з посилання на прес-службу відомства.

Юрій Лавренюк наголосив на необхідносты своєчасної підготовки місцевих облавтодорів та служб автомобільних доріг до осінньо-зимового періоду.

"Ми маємо налагодити взаємодію дорожніх служб із Національною поліцією, ДСНС, Укртрансбпезпекою щодо вчасного інформування про зміну погодних умов для оперативного попередження та вжиття заходів з попередження ожеледиці, заметів тощо. Окрім того, служби автомобільних доріг та облавтодори у разі потреби мають надавати допомогу місцевим облдержадміністрація в організації утримання доріг у зимовий період. Ми маємо вчасно підготуватись і не допустити повторення минулорічних проблем",- нагадав він.

Він також проінспектував хід будівництва автомобільної дороги державного значення М-15 "Одеса-Рені" зазначивши , що вже цього року планується закінчити всі дорожньо-будівельні роботи.

Нагадаємо, на початку жовтня трасу Одеса-Рені інспектував президент України Петро Порошенко разом з прем'єром Болгарії Бойко Борисовим.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса