ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ремонт мосту в Затоці планують поновити восени

З вересня поточного року, вже після завершення робіт на мосту біля Паланки, планується розпочати роботи з капітального ремонту мосту в Затоці

Depo.
14 квітня 2017 17:00
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Одеса у прес-центрі регіональної філії "Одеська залізниця", терміни проведення робіт з капітального ремонту автомобільної частини мосту 61 км перегону Кароліна-Бугаз - Бугаз напрямку Білгород-Дністровський – Одеса перенесено на осінь.

У відомстві зазначили, що таке рішення було прийнято залізничниками через відсутність проїзду через міст в районі села Паланка на трасі М-14 Одеса – Рені, де зараз проводиться капітальний ремонт опор та укріплення конструкції, та, як наслідок, значним збільшенням трафіку через металевий міст.

Крім того, навантаження на міст зростає із наближенням туристичного сезону. З вересня поточного року, вже після завершення робіт на мосту біля Паланки, планується розпочати роботи з капітального ремонту мосту в Затоці.

Найближчим часом працівники Білгород-Дністровської дистанції колії власними зусиллями проведуть ямковий ремонт асфальтного покриття мосту в Затоці, який буде завершено до 1 травня.

Разом з цим, керівництво магістралі висловлює вдячність Одеській ОДА в особі голови адміністрації Максима Степанова за оперативне вирішення питання щодо контролю вагової норми вантажних автомобілів. На даний час понад 15% транспортних засобів, що проходять по мосту в Затоці, це вантажні та великовантажні машини. Їх перенавантаження має негативний вплив на стан конструкції мосту. Тому перед в'їздом на міст в напрямку Білгород-Дністровський – Одеса (автомобільна частина з боку моря, де очікується проведення капітального ремонту) встановлено пост контролю вагової норми.

Також за ініціативою регіональної філії "Одеська залізниця" ПАТ УЗ було відредаговано графік підйому мостової конструкції, що узгоджено з керівництвом Білгород-Дністровської районної ради та Адміністрації Білгород-Дністровського морського порту.

Згідно з домовленостями, під час літнього туристичного сезону з 15 травня по 15 вересня поточного року підйом мосту для пропуску водного транспорту до морського порту буде здійснюватися тільки в період з 20:00 до 07:00.

Нагадаємо, що губернатор Одещини Максим Степанов повідомив, що в районі села Паланка побудують тимчасову дорогу через Молдову.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса