ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Одесі хочуть зняти з передвиборчих перегонів радника Саакашвілі

Один з кандидатів в мери Одеси, В'ячеслав Азаров, хоче домогтися зняття з передвиборчих перегонів свого опонента - Олександра Боровика
Depo.
4 жовтня 2015 10:42
ФОТО: depo.ua
В Одесі хочуть зняти з передвиборчих перегонів радника Саакашвілі
В Одесі хочуть зняти з передвиборчих перегонів радника Саакашвілі

Лідер "Союзу анархістів України" В'ячеслав Азаров має намір домогтися зняття одного зі своїх опонентів - Олександра Боровика з гонки через використання адмінресурсу, пише Depo.Одеса.

Про це він повідомив на своїй сторінці в "Фейсбуці".

Також кандидат розмістив світлину, на якій зображений плакат політичної реклами з головою Одеської ОДА Михайлом Саакашвілі та Олександром Боровиком.

"Всі розмови про законність та прозорості відступають, коли губернатору треба свою людину поставити мером. І, от, наприклад, я, як рівний кандидат у мери захочу подати до суду на зняття кандидата Боровика за таке відверте порушення виборчого законодавства. Думаєте, щось вийде? Навряд чи. Ось тут старорежимна система всесильністі обласного намісника дуже швидко спрацює", - написав кандидат в мери від анархістів.
 
На думку Азарова, сприяти порушенню закону під час виборчої кампанії Боровіка будуть прокуратури і міліція, які очолюють люди Саакашвілі.
 
"Ставимо питання: навіщо Саакашвілі так відверто підставлятися, псувати свій імідж нібито демократа? І знаходжу лише одну відповідь, - він реально збирається нікому невідому в Одесі людину пропхати в мери. Саме тут знадобляться свої МВС і прокуратура", - додав Азаров.

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.