ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Радник Саакашвілі жаліється, що його бояться інші кандидати

Олександр Боровик заявляє, що ойго опоненти злякалися проводити з ним теледебати
Depo.
7 жовтня 2015 14:49
ФОТО: depo.ua
Радник Саакашвілі жаліється, що його бояться інші кандидати
Радник Саакашвілі жаліється, що його бояться інші кандидати

Кандидат на посаду міського голови Одеси від  Блоку Петра Порошенка "Солідарність" Олександр Боровик хоче прийняти участь у теледебатах з іншими кандидатами, пише Depo.Одеса.

Про це радник губернатора Одеської області заявив на своїй сторінці у "Фейсбуці", дивним чином проілюструвавши свій допис.

"Викликав основних претендентів на пост мера Одеси на теледебати. Вони злякалися і відмовилися. Їх проблема в тому що за кожним з них довгий шлейф, і мені як юристу було б дуже легко з ними розібратися. Один сидить на пайроллі у гангстерів і сам краде. Інший побудував кілька доріг у місті, але сам брав і іншим зі свого оточення дозволив брати. Третій вибудував собі палац на міському пляжі - ймовірніше за все за вкрадені гроші. Їх вивести на теледебати і там розбомбити не представляло б ніяких труднощів. Але вони просто злякалися, тому заплановані на сьогодні теледебати не відбудуться. Я як і раніше пропоную всім основним претендентам зустрітися перед камерами. Не ховайтеся за вашою пріплаченою пресою - вийдете і нехай все подивляться хто з вас чого вартий. Одеса - Європейське місто і заслуговує Європейського мера. Городяни хочуть Теледебати!" - написав Боровик.

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.