ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Радник міського голови Сергій Дубенко відмінусує ще одну корупційну схему

Одна з причин корупції у сфері паркування - хабарі ДАІ за узгодження паркувальних схем
Depo.
31 липня 2015 11:41
ФОТО: depo.ua
Радник міського голови Сергій Дубенко відмінусує ще одну корупційну схему
Радник міського голови Сергій Дубенко відмінусує ще одну корупційну схему

Про це повідомив на свойі сторінці у "Фейсбуці" радник міського голови Сергій Дубенко, пише Depo.Одеса.

"За чутками, з операторів парковок, які готові офіційно платити до бюджету міста гроші і вкладати кошти в обладнання парковок за законом, в ДАІ вимагали 2-3 сотні доларів за узгодження однієї схеми. Так, підприємцю, нещодавно звернулася в обл ДАІ без хабарів за узгодженням 15 схем парковок навколо ринків Старокінний і Новий, було "раптово" відмовлено на тій підставі, що схеми не містять відстаней до прилеглих будинків, всіх дорожніх знаків на цих відрізках доріг і т. д. і т.п. При всьому тому, що у інших операторів, які уклали договори з КП "Одестранспарксервіс" є сотні таких же самих, але вже узгоджених схем, які цілком влаштували інспектора облДАІ.

Сьогодні після виконкому познайомився з новим керівником обласного управління Олександром Одіжним і отримав повну підтримку в цьому питанні. Найближчим часом, коли Олександр прийме справи і трохи розвантажиться за часом, організуємо спільну нараду фахівців КП "ОТПС" і співробітників його відомства, на якому виробимо чіткий план дій за погодженням схем, а також розглянемо всі вимоги і претензії по їх складанню. Розробимо шаблон типовий паркувального схеми з урахуванням розумнихвимог і будемо складати всі схеми чітко по ньому.

Думаю, що скоро у підприємців - операторів парковок, проблем з узгодженням паркувальних схем більше не буде", - зазначив Дубенко.

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.