ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Маккейн: Путін - хуліган, він любить залякувати слабих

В Одесі проходить зустріч губернатора Одещини Михайла Саакашвілі та сенатора США Джона Маккейна
Depo.
23 вересня 2015 14:33
ФОТО: depo.ua
Маккейн: Путін - хуліган, він любить залякувати слабих
Маккейн: Путін - хуліган, він любить залякувати слабих

Про це повідомляє кореспондент Depo.Одеса.

"Мій давній друг, сенатор Маккейн в Одесі вже вдруге. Сьогодні ми відвідаємо військовий корабели "Гетьмані Сагайдачний" і зустрінемося з моряками. Відвідаємо центр Одеси. Розскажу йому про проекти розвитку одеси. Ввечері зустрінеться з Порошенком", -  сказав Саакашвілі на спільному брифінгу.

"Дякую вам пане губернаторе. Я радий відвідати багатокультурне місто Одеси ще раз, і також для мене радісно і приємно зустрітися зі своїм старим другом, тепер губернатором Одещини. І я спостерігав ту витривалість, мужність українців у протистояння з володимиром путіним. Я зустрічався з волонтерами зі сходу. Цих волонтерів вбивають путінські посіпаки використовючи сучасну і не дуже зброю. Для американців є гандьбою, що ми не можемо допомогти українцям у цьому протистоянні. Також потребує окремої уваги боротьба з корупцією. Я також хочу зазначити, що українці які проживають у США підтримують Україну", - відповів Маккейн.

Сенатор США також прокоментував питання російської агресії в Україні і, зокрема, політики російського президента Володимира Путіна.  "Ми знаємо, що Путін є хуліганом і любить залякувати слабих. Я часто казав, що Росія - це газозаправна станція. Їхня економіка залежить від нафти. За тенденцією з падінням ціни на нафту, Росія зустрінеться з серьозними проблемами у найближчі роки", - спрогнозував Маккейн. 

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.