ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Процедуру отримання виписки з кадастру спрощено

Тепер інформацію із земельного кадастру можна дістати онлайн
Depo.
12 серпня 2015 13:37
ФОТО: depo.ua
Процедуру отримання виписки з кадастру спрощено
Процедуру отримання виписки з кадастру спрощено

Замовити виписку з Державного земельного кадастру про земельну ділянку в Одеській області тепер можна через Інтернет, пише Depo.Одеса., з посиланням на прес-служба Головного Управління Госгеокадастра в Одеській області.

Раніше замовлення виписки відбувалося лише за місцем безпосереднього розташування ділянки. Звісно, це призводило до втрат часу і створювало корупційні ризики. Окрім того, етапи подання заяви та видачі результатів перебували під контролем одного кадастрового реєстратора.

Можливість замовлення on-line скорочує процедуру оформлення до декількох хвилин, а рознесення функції реєстрації заяви та її обробки зводить до мінімуму можливість зловживань службовим положенням. Замовлення здійснюється за допомогою Публічної кадастрової карти, яка розміщена на офіційному сайті Госгеокадастра.

У систему інтегрована функція on-line оплати послуги через сервіс миттєвих платежів Liqpay Приватбанку. Банківська комісія при цьому не стягується.

Підтвердження про сформовану заявку та повідомлення про готовність документа користувач отримує на свою електронну пошту.

Отримати виписку можна буде в найближчому Центрі надання адміністративних послуг. Вартість послуги становить 53 гривні. Всі отримані кошти спрямовуються до загального фонду Державного бюджету України.

Як повідомлялося раніше, Державний земельний кадастр буде оновлюватись.

Більше актуальних новин можна знайти на Depo.Одеса.