ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Проти ВНЗу Сергія Ківалова відкрито кримінальну справу

МВС України зацікавилося Одеською юридичною академією
Depo.
5 серпня 2015 15:31
ФОТО: depo.ua
Проти ВНЗу Сергія Ківалова відкрито кримінальну справу
Проти ВНЗу Сергія Ківалова відкрито кримінальну справу

Нещодавно стало відомо, що проти Одеської юридичної академії порушено кримінальну справу. Приводом для цього стали грубі порушення законодавства керівництвом інституту, пише Depo.Одеса.

Слід нагадати, що згаданні вище керівники вищого навчального закладу знаходяться під протекцією Сергія Ківалова. Про порушення кримінальної справи стало відомо через пост народного депутата України - Ірини Суслової. Вона в своєму акаунті в "Фейсбуці" розмістила тиматичне посилання. 

Проти ВНЗу Сергія Ківалова відкрито кримінальну справу - фото 1

Справі дали рух через порушення трудового права співробітників Криворіжського факультету НУ "Одеська юридична академія", а саме: викладачам свідомо зменшується педагогічний стаж, на вакантні посади жодного разу не оголошувався конкурс, викладачі змушені безоплатно проводити лекції замість своїх одеських колег, запевняє Ірина Суслова. 

Дізналася про ці обставини нардеп через звернення до неї співробітників Криворіжського факультету. Вона також повідомляє, що викладачі не побоялися піти проти системи, намагалися захистити свої права в судовому порядку. Незважаючи на позитивне судове рішення, воно досі не виконується.

«За моїм зверненням відкрито ще одне кримінальне провадження », - повідомляє Суслова.

Проти ВНЗу Сергія Ківалова відкрито кримінальну справу - фото 2

 

Більше цікавих новин та подробиць про життя одеситів можна знайти на Depo.Одеса.