Прокуратура взялася за неякісний ремонт "Гетьмана Сагайдачного"

Можливі збитки правоохоронці оцінюють в 668 тисяч гривень

Depo.
19 травня 2017 09:41
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Військової прокуратури Південного регіону, проведеним військовою прокуратурою вивченням встановлено факт виходу з ладу дизельного двигуна фрегата Військово-Морських Сил Збройних Сил України "Гетьман Сагайдачний" невдовзі після його ремонту на виконання державного оборонного замовлення.

Незважаючи на порушення умов контракту, підприємство-підрядник не усунуло дефекти двигуна по гарантії упродовж узгодженого терміну, що негативно впливає на боєготовність ВМС ЗСУ.

З метою усунення порушень закону та стягнення штрафних санкцій за порушення строку виконання гарантійних зобов'язань військовою прокуратурою Південного регіону України 25.04.2017. пред'явлено позов на суму 668 тис. грн.

Наразі триває судовий розгляд справи. Питання законності використання бюджетних коштів і надалі перебуватиме в полі зору військової прокуратури Південного регіону України.

Нагадаємо, флагман ВМСУ "Гетьтман Сагайдачний" - перший військовий корабель, який ремонтують на Іллічівському судоремонтрому заводі.

Раніше повідомлялося, що в доках Чорноморська триває ремонт "Гетьмана Сагайдачного".

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса