ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Прокуратура досі перевіряє ТВК в місті Южне на Одещині

Слідчі прокуратури зажадали від членів комісії надати документи, які стосуються місцевих виборів
Depo.
10 листопада 2015 11:28
ФОТО: depo.ua
Прокуратура досі перевіряє ТВК в місті Южне на Одещині
Прокуратура досі перевіряє ТВК в місті Южне на Одещині

Слідчі прокуратури прийшли в Южненський ТВК у вечері 6 листопада. Вони зажадали від членів комісії надати документи, які стосуються місцевих виборів. У постанові сказано, що в Южненське відділення міліції надійшли матеріали про фальсифікації чергових місцевих виборів, що відбулися 25 жовтня 2015 року, пише Depo.Одеса з посиланням на "За Одессу".

Свідком виступив один з кандидатів на посаду міського голови.

Перше на що звернули увагу членів виборчої комісії - у постанові сказано, що працівники ТВК повинні надати тимчасовий доступ до документів. На думку членів комісії тимчасовий доступ не припускає вилучення бюлетенів і протоколів.

Незрозумілим для членів ТВК виявилося і те, що більшість людей, які виступили в якості свідків, мають відношення до однієї політичної партії - "Наш край". Про це вони дізналися з постанови Суворовського суду, яке надала прокуратура увечері 6 листопада.

Перевірка протоколів і бюлетенів Южненської ТВК розпочалася 9 листопада в Южненській прокуратурі. Місцевих журналістів не пустили в прокуратуру для присутності у процесі розкриття пакетів з документацією.

Вилучена документація про вибори до місцевих рад міста Южне, згідно постанови Суворовського суду, була розкрита в прокуратурі у присутності голови комісій і секретаря. 

Процес перевірки вилучених документів триватиме 2 тижні.

Більше новин Одеси та Одещини читайте на Depo.Одеса.