Призначена дата суду по суті над Трухановим та іншими фігурантами справи "Краяну"

Судовий розгляд призначено на 14 листопада

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Малиновського районного суду.

Малиновський райсуд Одеси розглядає кримінальне провадження у відношенні Одеського міського голови Геннадія Труханова та інших посадових осіб. Нагадаємо, разом із мером Одеси фігурантами справи є його заступник Павло Вугельман, голова постійної комісії міськради з комунальної власності Василь Шкрябай, директор департаменту комунальної власності Одеської міськради Олексій Спектор, його заступник Володимир Радіонов, директор ТОВ "Девелопмент еліт" (продавець адмінбудівлі) Петро Загодиренко, директор ТОВ "Valton Group" Ігор Кравченко та директор підприємства "Брокбізнесконсалт" Галина Богданова (оцінювач).

Їх обвинувачують у заволодінні коштами місцевого бюджету в особливо великих розмірах за попередньою змовою групою осіб (частина 5 статті 191 КК України).

Сьогодні, 9 листопада, колегія суддів продовжила розглядати кримінальне провадження у підготовчому судовому засіданні, під час якого розглядала клопотання сторін. Частину з клопотань судді не задовльнили. Зокрема, не задовольнили клопотання про те, щоб звільнити від кримінальної відповідальності та вивести зі справи оцінювача Галину Богданову.

Порадившись у нарадчій кімнаті, колегія суддів призначила справу до судового розгляду у відкритому судовому засіданні на 15:20 14 листопада

Нагадаємо, суд вів пряму трансляцію судового засідання.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса