ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Приниження та голод: В Одесі після скандалу звільнилася директор юрліцею

Депутатські перевірки виявили низку порушень щодо приготування їжі в навчальному закладі

Depo.
12 жовтня 2017 18:20
ФОТО: depo.ua

В Одесі директор юридичного ліцею подав заяву про звільнення за власним бажанням після того, як в ліцеї встановили порушення, а завуч та донька директора побили мати учня. Як повідомляє Depo.Одеса, про звільнення написала на своїй сторінці у Facebook депутат Одеської міськради Ганна Позднякова.

В жовтні ліцей не сходив з перших сторінок видань, так як це був престижний заклад, куди з вулиці було дуже важко попасти. Там в основному вчилися учні заможних батьків.

Скандал в ліцеї розпочався після того, як завуч школи побила матір однієї з учениць – Тетяну Михайлик. Жінка прийшла вимагати звіт про стан харчування у ліцеї. Діти почали скаржитися на саме харчування та болі після їжу.

Перевірки депутатів встановили масштабні порушення: наявність хлор-містивних миючих засобів на відкритих стелажах, приготування картопляного пюре в м'ясному цеху, зберігання круп і макаронних виробів в гардеробній, відсутність маркування на тарі з овочами, термометрів і гігрометрів, приміщення для зберігання бакалії, порушення товарного сусідства і сильне захаращення пункту прийому продуктів.

Нагадаємо, раніше на харчування також скаржилися студенти військово-морського ліцею.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса