ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Прикордонники Одещини затримали деталі до гелікоптера

Крім того, чоловік при собі мав ліцензії пілота та бортінженера, а також паспорт невизнаної ПМР
Depo.
16 травня 2016 10:58
ФОТО: depo.ua
Прикордонники Одещини затримали деталі до гелікоптера
Прикордонники Одещини затримали деталі до гелікоптера

В пункті пропуску "Кучурган" співробітники Держприкордонслужби спільно з працівниками фіскальної служби виявили українця з документацією та елементами радіосистеми до військово-транспортного літака "ІЛ-76" та гелікоптеру "КА-52", пише Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Держприкордонслужби України.

Прикордонники Одещини затримали деталі до гелікоптера - фото 1

Під час огляду легковика, що слідував з Республіки Молдови в Україну, прикордонники звернули увагу на водія, 52-річного громадянина України. Чоловік всіляко намагався якнайшвидше пройти прикордонне оформлення.

Враховуючи хвилювання водія прикордонники ініціювали проведення спільно з представниками митниці додаткового контролю, до якого також було залучено співробітників СБУ.

Прикордонники Одещини затримали деталі до гелікоптера - фото 2

У ході огляду автівки та особистих речей правоохоронці виявили технічну документацію до військово-транспортного літака "ІЛ-76", інструкції з використання систем вказаного літака та іншу документацію, яка може використовуватись для підготовки членів екіпажу даного повітряного судна. Також серед правоохоронці виявили значну кількість елементів для радіосистем літака "ІЛ-76" та гелікоптеру "КА-52".

Крім того, чоловік при собі мав ліцензії пілота та бортінженера, а також паспорт невизнаної ПМР.

Прикордонники Одещини затримали деталі до гелікоптера - фото 3

Наразі, у діях нашого співвітчизника вбачаються ознаки злочину передбаченого ст.333 Кримінального Кодексу України "Порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю".

Тривають перевірочні заходи.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса