ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Прикордонники Одещини посилюють заходи щодо перевірки морського кордону

Морський кордон України буде щільніше перевірятися, - Держпркордонслужба
Depo.
12 серпня 2015 15:21
ФОТО: depo.ua
Прикордонники Одещини посилюють заходи щодо перевірки морського кордону
Прикордонники Одещини посилюють заходи щодо перевірки морського кордону

Держприкордонслужба продовжує вживати активні заходи щодо протидії злочинній діяльності та відстежувати судна, які могли заходити до портів на тимчасово окупованій території чи займатися протиправною діяльністю як у територіальному морі, так і у виключній (морській) економічній зоні України, пише Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Державної прикордонної служби України.

У 2015 році за результатами оглядових робіт прикордонники виявили в приміщеннях морських суден близько 300 ампул та 250 таблеток нарковмісних лікарських засобів, 275 літрів судової хімії іноземного виробництва та 19 одиниць військових засобів індивідуального захисту.

Також, за сім місяців 2015 року спільними групами у складі військовослужбовців Одеського прикордонного загону та загону Морської охорони оглянуто більше 2,5 тисяч суден, з яких близько 600 - з категорії ризику. Завдяки якісно проведеній оперативній та аналітичній роботі, було виявлено низку суден закордонного прямування - учасників контрабандних схем переміщення товарів через державний кордон.

Державна прикордонна служба України і надалі буде посилювати заходи контролю з метою припинення злочинної діяльності на морських рубежах.

Більше новин Одещини читайте на Depo.Одеса.