ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Прикордонники Одещини обговорили розвиток систем аналізу ризиків та кримінального аналізу

Зустріч сторін відбувалася 25 - 29 квітня
Depo.
29 квітня 2016 16:57
ФОТО: depo.ua

25 – 29 квітня 2016 року в головному офісі Місії EUBAM у м. Одеса, за ініціативи Місії Європейської Союзу з надання допомоги в питаннях кордону в Україні та Республіці Молдова, відбулося друге засідання групи експертів Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Національного інспекторату розслідувань Департаменту поліції Республіки Молдова, Департаменту прикордонної поліції Республіки Молдова з питань розвитку систем аналізу ризиків та кримінального аналізу в Україні та Республіці Молдова, пише Depo.Одеса.

Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

У ході спільної роботи українські та молдовські аналітики, спільно з експертами Місії EUBAM обмінялися досвідом щодо функціонування та розвитку систем аналізу ризиків та кримінального аналізу в прикордонних та поліцейських інституціях України та Республіки Молдова.

Загальною метою співпраці в рамках спільної групи має стати опрацювання єдиних методик та інструментів аналізу ризиків та кримінального аналізу з урахуванням спільної практики, кращих європейських стандартів та оновленої версії спільної інтегрованої моделі аналізу ризиків держав – членів Європейського Союзу.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса