ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Прикордонні відомства України і Молдови провели робочу зустріч на Одещині

Було здійснено спільний аналіз загроз прикордонній безпеці на українсько-молдовському державному кордоні
Depo.
27 квітня 2016 17:54
ФОТО: depo.ua
Прикордонні відомства України і Молдови провели робочу зустріч на Одещині
Прикордонні відомства України і Молдови провели робочу зустріч на Одещині

В місті Білгород-Дністровський відбулась робоча зустріч експертів прикордонних відомств України і Республіки Молдова з удосконалення взаємного обміну інформацією та практики спільної оцінки загроз прикордонній безпеці на українсько-молдовському державному кордоні, пише Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Держприкордонслужби України.

У ході зустрічі експерти констатували, що стан обміну інформацією між прикордонними відомствами України та Республіки Молдова здійснюється в рамках досягнутих протокольних домовленостей та задовольняє потреби сторін. Одночасно експерти вважають за необхідне продовжити практику удосконалення інформаційного обміну та проведення спільних аналітичних досліджень.

Окрім того у ході зустрічі експертами здійснено спільний аналіз загроз прикордонній безпеці на українсько-молдовському державному кордоні, у ході якого визначено, що обстановка на спільній ділянці державного кордону залишається контрольованою, характер загроз, умови та фактори, які впливають на розвиток обстановки на спільному кордоні не змінились.

Крім того зазначалося, що зберігається високий рівень загрози незаконного переміщення через державний кордон товарів.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса