ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Яценюк в Одесі нагадав, що Україна веде війну з ядерною державою

Арсеній Яценюк привітав курсантів Одеської військової академії
Depo.
1 вересня 2015 12:31
ФОТО: depo.ua
Яценюк в Одесі нагадав, що Україна веде війну з ядерною державою
Яценюк в Одесі нагадав, що Україна веде війну з ядерною державою

Сьогодні, в урочистий День знань в Одесу у рамках робочого відрядження завітав Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, пише Depo.Одеса.

Напротязі свого перебування у місті він відвідав Одеську військову академію, де привітав курсантів.

Він наголосив на тому, що українські діти ідуть до школи отримувати нові знання і мають змогу відкривати новий шлях в мирне життя саме завдяки їм.

"Без вашої академії і без кожного з вас неможливо було би українським батькам сьогодні повести своїх дітей у школи. Ви захищали і захищаєте українську державу, спокій і безпеку кожної родини. Ви є тими людьми, які стоять в основі української державності й на захисті нашої територіальної цілісності і суверенітету", - промовив Арсеній Яценюк.

Також прем'єр згадав про те, що жодна країна світу не веде сьогодні війну з ядерною державою, якою є Російська Федерація, нагад про агресивні наступи та наміри Росії:

"Саме Росія розпочала цю агресію і саме кожен із вас, наші українські воїни, зупинили російську агресію і зберегли Україну як незалежну державу".

Цього року на перший курс до Військової академії вступили 132 учасники антитерористичної операції.

"Це бійці, які зі зброєю в руках захищають Україну і які зробили все можливе для того, щоб в Україні відбувся сьогодні День знань - 1 вересня", - додав Яценюк.

Голова уряду неодноразово пікреслив, що 1 вересня цього року - не тільки День знань, а й день військових знань.

Також обговорювалися речі загальнодержавного характеру, чим прем'єр, мабуть, хотів підтримати дух курсантів:

"Війна змінилась, вона зараз стала зовсім іншою, ніж за часів Другої світової і інших військових конфліктів. Російська військова інтервенція створила нову війну, яка має назву гібридної. Це не тільки зброя, танки і стрільба. Гібридна війна - це комплекс з розвідувальних, інформаційних заходів, з економічного підриву. Гібридна війна - це, в тому числі, і психологічна війна, яка розв'язана російськими інтервентами", - сказав він.

У завершенні виступу, Арсеній Яценюк та Міністр оборони України Степан Полторак вручили одинадцяти курсантам військової академії нагороди. Ними були відзнаки Міністерства оборони України "За військову доблесть", "Знак пошани", "За зразкову службу".

Прем'єр міністр України відвідав Одесу у День знань - фото 1

Приєднуючись по побажань, присутні привітали курсантів та виразили вдячність хоробрим захисникам України.

Більше актуальних та свіжих новин можна знайти на Depo.Одеса